Mobil nyelvváltó

KÜPSISTE POLIITIKA

Laadi PDF alla Prindi see artikkel Meiliaadress

1. Veebisaidi külastamisel salvestatavad IDd ja küpsised

Veebisaidi külastamisel salvestatakse automaatselt kasutaja külastuse algus- ja lõpukuupäev ning kasutaja arvuti sätetest olenevalt ka brauseri ja opsüsteemi tüüp. Süsteem genereerib seda infot kasutades automaatselt statistilisi andmeid. Operaator ei seo neid andmeid mingite isikuandmetega. Veebisait saadab sisselogimisel seansi ID, mis saidilt lahkumisel automaatselt kustutatakse.

Andmehalduse kestus: brauseri andmed ja seansi ID kustutatakse veebisaidilt lahkumisel automaatselt.

2. Välistest serveritest tulevad ja nendega seotud referentsid

https://www.rabalux.hu portaali HTML-kood sisaldab ka Rábalux Zrt-st sõltumatutest välistest serveritest tulevaid ja nendega seotud referentse. Nende referentside pakkujad saavad koguda kasutaja andmeid tänu otseühendusele nende serveritega.

3. Google Analytics

Väline teenuseosutaja (Google Analytics) aitab sõltumatult hinnata veebisaidi külastusi ja veebi analüütilisi andmeid.

Google Analytics kasutab “küpsiseid” ehk teie arvutisse salvestatud tekstifaile, mis muudavad võimalikuks teie veebisaidi külastuste analüüsi. Küpsiste abil teie veebisaidi külastuse kohta loodud info saadetakse säilitamiseks tavaliselt Ameerika Ühendriikides paiknevasse Google’i serverisse. Google lühendab teie IP-aadressi, ent seda ainult ELi liikmesriikides ja teistes Euroopa Majanduspiirkonna lepingu osalisriikides. Google saadab täieliku IP-aadressi oma USA serverisse ainult erandjuhul ja lühendab seda seal. Google kasutab seda infot vastavalt operaatori volitusele teie veebisaidi kasutuse hindamiseks, raportite koostamiseks tegevuste kohta sellel veebisaidil ning ka täiendavate teenuste osutamiseks veebisaidi operaatorile seoses veebisaidi ja interneti kasutusega. Google ei seo teie brauseri saadetud IP-aadressi mingite muude Google’i andmetega. Te võite blokeerida küpsiste kasutamise oma brauseritarkvara vastavate sätetega. Andmete (küpsised ja IP-aadress) kogumist ja kasutamist Google’i poolt saab takistada, laadides järgmiselt lingilt alla ja installides brauseri lisandmooduli: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Lisandmooduli asemel ja mobiiltelefonide brauserite puhul klõpsake sellel lingil blokeeriva küpsise installimiseks, mis takistab edaspidi andmete kogumist sellel veebisaidil Google Analyticsi raamistikus. Blokeeriv küpsis jääb toimima, kuni selle kustutate. Kui küpsis on kustutatud, siis piisab selle uuesti aktiveerimiseks lihtsalt jälle lingil klõpsamisest. Leiate järgmistelt lehtedelt lisainfot Google Analyticsi teenusetingimuste ja privaatsuspoliitika kohta:
https://www.google.com/analytics/terms/us.html
https://www.google.com/privacy?hl=en-GB

Vastutav töötleja saab anda detailset infot kogutud andmete halduse kohta järgmise lingi kaudu: https://www.google.com/analytics.

 

4. Facebook

Teadke, et meie veebisait rakendab Facebook Pixeli koodi. Kuna me ei teosta mingeid turundustegevusi, siis ei kogu meie firma teie külastusi tuvastada võimaldavaid isikuandmeid. Teil võib olla siiski kasulik teada, et Facebook jälgib teie onlaintegevust isegi siis, kui te pole enam Facebooki kogukonna liige. Internetiandmete kogumine on võimalik teie arvuti, tahvli või mobiiltelefoni brauseri kaudu, mis on meie veebisaidist sõltumatu.

Jälgimise blokeerimiseks:

a. iPhone’idel: Sätted / Privaatsus / Reklaamid / Piira reklaamide jälgimist

b. Androidiga seadmetel: Sätted / Google / Reklaamid / Loobu reklaamide isikupärastamisest

c. Brauserites: Sätted / Privaatsus / Blokeeri reklaamide jälgimine – see on küll erinevates brauserites erinevalt sõnastatud, ent vajalikud sätted on märksõnade abil lihtsalt leitavad.

5. Küpsised, mille saab brauseris blokeerida

Teenuseosutaja paigutab kasutaja arvutisse väikse andmepaketi, niinimetatud küpsise kohandatud teenuse osutamiseks. Küpsised on tekstifailid, mis võimaldavad tagada teile maksimaalset mugavust meie veebisaidi külastamisel. Küpsis sisaldab teie kasutatavat brauserit tuvastavat selget tähelisnumbrilist kombinatsiooni. Neid küpsiseid säilitatakse teie arvutis ainult ajutiselt ja need edastatakse meie serverisse ainult siis, kui meie veebisaiti külastate. Me kasutame peamiselt seansiküpsiseid, mida ei salvestata teie kõvakettale, vaid mis kustutatakse viivitamata, kui oma brauseri sulgete või kui veebisaidile teatud ajaks jõude jääte.

Kasutaja saab küpsised oma arvutist kustutada ja küpsiste kasutamise saab brauseris ka blokeerida.

Te saate vaadata ja kustutada oma arvutisse salvestatud küpsiseid ning te saate ka kontrollida nende kasutamist oma brauseri sätete abil. Selle kohta saab lisainfot kasutatava brauseri tootjalt või spikrist.

6. Süsteemiküpsised

Veebisaiti külastades ja selle teatud funktsioone kasutades annab kasutaja nõusoleku eespool nimetatud küpsiste salvestamiseks oma arvutisse ja neile juurdepääsu võimaldamiseks vastutavale töötlejale. Küpsiseid säilitatakse reeglina 30 päeva, ent kasutaja võib nõuda nende kustutamist igal ajal ning ta saab oma brauseris ka küpsistega seotud tegevusi seadistada ja blokeerida. Teadke siiski, et kui te süsteemiküpsised blokeerite, nii et me ei saa neid kasutada, siis ei pruugi teil omakorda olla võimalik kasutada kõiki veebisaidil osutatavaid teenuseid, mistõttu me suuname teid küpsiste blokeerimisel ümber Google’i otsingusaidile.