Mobil nyelvváltó

Meie partnerid

Laadi PDF alla Prindi see artikkel Meiliaadress

RABALUXi filosoofia tuumaks on usaldus ja pikaajaline koostöö. Meie kaubamärgi põhieesmärk on tagada klientide rahulolevate partneritena püsimine mitte ainult täna, vaid ka tulevikus. Seda eesmärki aitavad saavutada laialdased teadmised kohalikust turust, uuenduslike toodete pakkumine ja kliendile orienteeritud teenuste osutamine, regulaarne aktiivne kommunikatsioon ja juhtimiskultuur, millega seatakse partnerite vajadused alati esiplaanile.

RABALUXi kaubamärk jälgib pidevalt muutuvat turunõudlust ja reageerib kiiresti uutele vajadustele. Meie tootevalik põhineb turul valitsevatel nõuetel. Me pöörame erilist tähelepanu kiirele tarnele, kvaliteedile, tõhusale kaebustega tegelemisele ja katkematule vajalike detailidega varustamisele. Firma kõikides valdkondades töötavad vajaliku väljaõppega kogenud meeskonnad. Me peame rahvusvahelise firmana oluliseks, et meie firmapoes oleks tööl kohalikud müügimeeskonnad ja et igas meie tütarettevõttes tegutseks rahvusvahelised partnerid.

Efektiivsete partnerlussuhete üks eeltingimus on meie klientide poolt tellitud toodete kiire kohale jõudmine iga kord. Seda ootust saab täita ainult suurepärase logistikatausta, piisava suurusega lao ning kiire ja täpse tarnega. Meil õnnestub oma klientide rahulolu suurendada tänu logistikaosakonna tõhusale ladustamis- ja tarnetegevusele. Partnerid võivad usaldada meie täppisajastuse suutlikkust: neil  pole enam vaja hoida suuri varusid, mida oleks ladustamise seisukohast äärmiselt kulukas teha. Neil piisab toodete vajalikus koguses tellimisest just siis, kui nad neid ka tegelikult vajavad.